Dzisiaj jest...lördag 23 mars 2019
March 2019
S M T W T F S
No events

PostHeaderIcon Zmiana firmy odbierającej odpady komunalne

Det finns inga tillgängliga översättningar.

Informujemy, że od 1 stycznia 2017 r. nastąpi zmiana firmy odbierającej odpady komunalne z terenu Gminy Gronowo Elbląskie. Nowy Wykonawca tj. frima KOMA Sp. z o.o. Sp. k. z Ełku będzie wykonywała odbiór odpadów od 01.01.2017 r. do 31.12.2017 r. zgodnie z rozstrzygniętym w dniu 12 grudnia 2016 r. przetargiem nieograniczonym dotyczącym  zadania pn. „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Gronowo Elbląskie”.

W przetargu wzięło udział trzech oferentów lecz to właśnie firma KOMA złożyła najkorzystniejszą ofertę.  Ogłoszenie wraz z rozstrzygnięciem przetargu znajduje się na stronie BIP Urzędu Gminy pod linkiem http://bip.gronowo.warmia.mazury.pl/zamowienie/44/odbior-i-zagospodarowanie-odpadow-komunalnych-od-wlascicieli-nieruchomosci-zamieszkalych-z-terenu-gminy-gronowo-elblaskie.html

W związku ze zmianą Wykonawcy odbioru odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie Gminy Gronowo Elbląskie, mogą wystąpić zakłócenia w ustawieniu pojemników w punktach selektywnej zbiórki odpadów, dlatego też prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.

Informujemy także, że zmieni się harmonogram odbioru odpadów od właścicieli nieruchomości. Nowy harmonogram zostanie umieszczony na stronie internetowej gminy, wywieszony na tablicy urzędu oraz na tablicach w poszczególnych sołectw.

Więcej informacji dotyczących odbioru odpadów można uzyskać pod nr telefonu 55 231 56 13 wewn. 41. Za ewentualne utrudnienia w związku ze zmianą Wykonawcy przepraszamy.

Vi har 1719 besökare online
Transmisje Obrad Rady Gminy