Gmina Gronowo Elbląskie
Dzisiaj jest...sobota, 14 grudnia 2019
Imieniny: Alfreda Izydora
Polish (Poland)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)Russian (CIS)Ukrainian (UA)French (Fr)Svenska (Sverige)Norsk bokmål (Norway)
Gmina Gronowo Elbląskie
Menu
Kalendarium
grudzień 2019
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Brak wydarzeń
W dniu 28 marca 2018 roku Rada Gminy Gronowo Elbląskie podjęła uchwały rozpoczynające pracę nad zmianą miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w miejscowościach Karczowiska Górne, Wikrowo Jegłownik oraz Gronowo Elbląskie: -UCHWAŁA NR XXXII/290/2018 RADY GMINY GRONOWO ELBLĄSKIE z dnia 28 marca 2018 roku o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Gronowo Elbląskie w miejscowości Gronowo Elbląskie, -UCHWAŁA NR XXXII/291/2018 RADY GMINY GRONOWO ELBLĄSKIE z dnia 28 marca 2018 roku o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Gronowo Elbląskie w miejscowości Jegłownik, -UCHWAŁA NR XXXII/292/2018 RADY GMINY GRONOWO ELBLĄSKIE z dnia 28 marca 2018 roku o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Gronowo Elbląskie w miejscowości Karczowiska Górne, -UCHWAŁA NR XXXII/293/2018 RADY GMINY GRONOWO ELBLĄSKIE z dnia 28 marca 2018 roku o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Gronowo Elbląskie w miejscowości Wikrowo,

PostHeaderIcon Piknik Rodzinny w Oleśnie

            1 czerwca 2012 r. mieszkańcy Oleśna zorganizowali, w pięknej scenerii zabytkowego kompleksu parkowego Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. W organizacji przedsięwzięcia brało udział Stowarzyszenie Mieszkańców Wsi "Oleśno – wieś z pomysłem" i Rada Sołecka Oleśna.

Uczestniczyły w nim rodziny, nie tylko z naszego sołectwa Oleśno, ale również z Elbląga i okolicznych wsi.

DSC05085_Small

 

Ten dzień okazał się niezwykle atrakcyjny zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych uczestników pikniku, nie tylko z powodu dużej ilości słodyczy czy słonecznej pogody! Dzięki ofiarności mieszkańców naszej wsi zaproponowano dzieciom udział w wielu ciekawych konkursach: plastycznych, piosenkarskich czy sportowych. Dla dzieci ufundowano wspaniałe nagrody

i dyplomy. Pokazy dzieci odbywały się na wybudowanej przez mieszkańców naszej wsi, drewnianej scenie. Wolontariusze z Gimnazjum w Gronowie Elbląskim - młodzież z Oleśna i Gronowa Elbląskiego, zachęcała do wspólnej zabawy dzieci wraz z rodzicami podczas wesołych pląsów.

Jednak największym powodzeniem cieszyły się mało spotykane w naszej wsi atrakcje w postaci skoków na trampolinie, przejażdżek po wsi bryczką zaprzężoną w konia czy (po raz pierwszy) pływanie łódkami po stawie.

Przy ognisku, każdy głodny uczestnik pikniku, mógł upiec dla siebie kiełbaski.

Zabawa przebiegała jak zwykle sprawnie i w poczuciu bezpieczeństwa – mieszkańcy Oleśna po raz kolejny pokazali, że potrafią przygotować imprezę nie tylko dla siebie, ale również dla wszystkich przybyłych gości i to na wysokim poziomie!

Kiedy nadeszła godzina rozstania – nie tylko żałowały dzieci. Nam, dorosłym, taki Dzień Dziecka też przypadł do gustu – bo...  to był naprawdę udany DZIEŃ!

Marlena Szwemińska

 

DSC05133_Small

DSC05146_Small

DSC05193_Small

DSC05201_Small

DSC05221_Small

DSC05225_Small

DSC05243_Small

DSC05273_Small

DSC05287_Small

DSC05291_Small

DSC05342_Small

 
Ustawa śmieciowa
Urząd pracy
Teraz gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 211 gości 

Valid XHTML 1.0 Transitional

Gmina Gronowo Elbląskie - województwo Warmińsko-Mazurskie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information